top of page

קבלו 6 קונדיטורים מדהימים לעקוב אחריהם

כל משתמש אינסטגרם חובבן יודע שככל שכמויות השוקולד והבצק בתמונה גדולות יותר כך צפויה התמונה לצבור יותר לייקים. כולנו אוהבים לדפדף ברשת החברתית ולחלום על קינוח מושחת באמצע היום, לכן זה הזמן לדלג על עוגת השוקולד עם הסוכריות הצבעוניות שהעלתה החברה מהפייסבוק ישר אל גלריית התמונות של הקונדיטורים הטובים ביותר. לכמה מהמקצוענים שתראו כאן כמו חביאר גויאן יש יכולת מדהימה לתפוס עוגה אקראית מהזווית המגרה ביותר ולעיתים לתת לנו טעימה אל מאחורי הקלעים הסודי של מעבדות השוקולד והמאפים שלהם.

סרקנו את הרשת החברתית מחוף לחוף וליקטנו עבורכם את אלה שנותנים לעוקבים שלהם מבט אותנטי אל סודות הקונדיטוריה. הנה הם ששת הקונדיטורים הנבחרים של נוניס שאחריהם אתם מוכרחים לעקוב.

עוגות הוטרינה של ג'ון מרטין

 

1. Antonio Bachour

חשבון אינסטגרם: bachour1234@

שף ב: Bachour bakery and bistro

עקבו אחריו בגלל: שאנטוניו בשור הוא שילוב מיוחד של שף קונדיטור ממוצא פורטו ריקני, גר באמריקה עם התמחות צרפתית בקונדיטוריה. בשור הוא גם מרצה וסופר ובאמתחתו שני ספרי אפייה רבי מכר. בנוסף הוא גם קונדיטור מעוטר שזכה בשלל פרסים על חדשנות בתחום הקונדיטוריה ואף הוכתר כמאסטר בתחומו. כיום הוא משמש כשף ובעלים של ביייקרי-ביסטרו אמריקאי ובזמנו הפנוי שופט בתחרויות קונדיטוריה, מרצה בכיתות אומן לקונדיטוריה ואף הספיק לבקר בישראל ולהעביר קורס בבית הספר "פקאלה". בקיצור - את הפרלינים והמאפים שלו אתם מוכרחים לראות.

עוגות הראווה של אנטוניו בשור

 

2. Javier Guillen

חשבון אינסטגרם: chefjavierguillen@

שף ב: Cacau noir

עקבו אחריו בגלל: שהשף-שוקלטייר הספרדי חביאר גויאן הוא גאון שוקולד שבאופן זמני (או לא) התיישב בברזיל. הוא נותן עצות הן לאנשי מקצוע המקומיים והן למספר גדל והולך של חברות ברזילאיות אשר מייצרות שוקולד מ100% פולי קקאו ברזילאי משובח, הוא מבקר בחוות הקקאו ונותן שיעורים באוניברסיטאות ובתי ספר ברחבי הארץ. הקוקלצייה שלו מאופיינת בשוקולד יצירתי וצבעוני תוך שמירה על טעמים קלאסיים.

פרליני שוקולד של חביאר גויאן

 

3. Johan Martin

חשבון אינסטגרם: johanmartinofficial@

שף ב: Conseil Bellouet

עקבו אחריו בגלל: שג'ון הוא פרופסור מבריק של בית הספר Conseil Bellouet בפריז, ג'ון מרטין אינו מפקפק באומרו כי לקונדיטור מקצועי חייבות להיות חמש תכונות: אומץ במקצוע תובעני, סקרנות להמשיך ללמוד, תשוקה ליהנות ממה שנעשה, נדיבות לחלוק מידע ופדגוגיה להעביר ידע בהצלחה. ג'ון הוא בעל ידי אומן, מתמחה בעוגות וטרינה וקינוחים אישיים ואף העביר מספר סדנאות בישראל לטובי הקונדיטורים שלנו תחת בית הספר "בישולים".

ידי האומן של ג'ון מתוך סדנאת פטיסרי

 

4. Yolanda Gampp

חשבון אינסטגרם: yolanda_gampp@

שף ב: howtocakeit

עקבו אחריה בגלל: שהיא יצרה תחום חדש שמשלב קונדיטוריה, פיסול ואומנות. יולנדה היא אמן עוגת אוטודידקט ובעלת ערוץ היוטיוב howtocakeit. אם בצק סוכר זה הקטע שלכם, מצאתם את המאסטרית בתחומה כאשר באמתחתה עוגות מרשימות ביופיין בצורת איברי בני אדם, חפצים וסמלים. יולנדה גילתה עד מהרה כי התשוקה האמיתית שלה היא לעבוד עם מתוקים וקיבל השראה נוספת מאביה שעבד כאופה בגרמניה לפני שהיגר לקנדה. עם קהל עוקבים של מעל 1.5 מיליון יולנדה ממשיכה לתפוס בקלות את תשומת ליבם של אנשים עם עבודתה ומעניקה השראה לאפייה יצירתית.

עוגת מוח של יולנדה גמפ

 

5. Sunny Deri

חשבון אינסטגרם: sunnyderi@

שף ב: backdoorbysunny

עקבו אחריה בגלל: שהיא קונדיטורית מוכשרת מהביצה המקומית ובעברה עבדה במסעדת דלאל ובמסעדת טוטו הידועה. כיום היא עומדת בראש בייקרי מבית ניטן תאי ומציגה בו יצירות אותנטיות משלה כגון מאפה בננה רוטי, מרקיז מאצ'ה, מאפה פאפא רוטי וכמובן מאפים קלאסיים ועוגות וטרינה.

וטרינת העוגות של backdoorbysunny

 

6. Avi Melamedson

חשבון אינסטגרם: melamedsonpastrychef@

שף ב: Bishulim

עקבו אחריו בגלל: שמלמדסון הוא שף מוכשר ומנוסה שעבד בכמה ממוסדות הדגל של ענף הקונדיטוריה המקומי שלנו כגון רביבה וסיליה, אידלסון 10, בראון וקארם. מלמדסון ידוע כבעל מקצוע ומרצה מוערך, שמזוהה עם עשייה מדויקת וחדשנית.אבי עבר הכשרות בבתי ספר מובילים בצרפת ביניהם Ferrandi, Conseil Bellouet והוא נחשב לאחד מאנשי המקצוע היצירתיים בארץ, שמציג קונדיטוריה מוקפדת בעלת פרשנות אישית.מלמדסון מאמין שהצלחה בתחום הינה שילוב של מקצוענות, אהבה ושאיפה לשלמות בכל שלב ביצירה.

עוגת הגבינה המפורסמת של מלמדסון

צילום: אינסטגרם

כתבות מומלצות
כתבות אחרונות
תגיות